środa, 21 stycznia 2015

Black & Red Smokey - Zoeva Rodeo Belle

Dzisiaj chciałam Wam pokazać kolejny makijaż wykonany paletą ZOEVA - Rodeo Belle. Tym razem będzie to smokey, ale żeby nie było zbyt klasycznie musiałam dodać trochę koloru. Zresztą jak się otworzy tę paletę to kolory same cisną się na pędzel ;)
 
 


Do tego makijażu użyłam następujących kosmetyków:
Baza matująca - Zoeva Eyeshadow Fix Matte
Kotektor Loreal True Match
Paleta Rodeo Belle (kolory cieni zaznaczyłam na zdjęciu)
Cień Kobo nr 102
Cień Inglot (złoty) 111
Duraline Inglot
Inglot Cień sypki AMC nr 22 (na zdjęciu ten pigment wygląda na fioletowy, w rzeczywistości to złoto opalizujące na fiolet)
MUR Awesome Metals Rose Gold

Loreal Superliner
Rzęsy Ardell Demi Wispies
Klej do rzęs DUO niebieski
Kredka Inglot
Tusz do rzęs L'oreal False Lash Architect 4D
Pędzle Zoeva Pink Elements


 
1 krok: Na powiekę nałożyłam bazę matującą Zoeva, a pod łuk brwiowy trochę korektora, bo lubię jak obszar pod brwią jest idealnie rozjaśniony. Obszar od załamania do brwi lekko przypudrowuje, cienie dzięki temu będą się ładniej rozcierać.
 
 
2 krok:  Na ruchomą powiekę, a dokładnie na jej wewnętrzny kącik nakładam cielistą kredkę wodoodporną (INGLOT), resztę powieki pokrywam czarnym cieniem z kolorowymi drobinkami (oznaczony na zdjęciu jako nr 1) z palety Zoevy, uważając by nie wyjechać za wysoko. 

 
3 krok: W załamanie nakładam cień w kolorze ciepłego brązu (nr 2) i rozcieram granice cieni, do momentu kiedy osiągnę efekt delikatnego przydymienia.

 
4 krok:  Na cielistą kredkę w wewnętrznym kąciku nakładam złoty cień z Inglota i dodaję trochę cienia foliowego, wklepuję go palcem. Nieco dalej  (kierując się do zewnątrz) cień sypki AMC Inglot + Duraline, uważając by nie było go zbyt dużo na środku powieki. Pod brwi nakładam cień Kobo i rozcieram granice.
 

6 krok:  Nakładam korektor pod oczy i przystępuję do makijażu dolnej powieki. Na linię wodną nakładam cielistą kredkę, a tuż przy linii rzęs używając cieniutkiego pędzla skośnego ( z zestawu Zoeva Pink Elements) nakładam cienką czarną linię, używając tego samego cienia co na górnej powiece. Pod tą linię nakładam cień oznaczony na zdjęciu numerem 3 i rozcieram pędzlem typu pencil brush ( u mnie jest to Zoeva 230) wychodząc poza zewnętrzny kącik


7 krok:  Maluję cienką linię na górnej powiece, tuż przy linii rzęs za pomocą eyelinera, tuszuję rzęsy i nakładam sztuczne. Brwi podkreślam za pomocą cienia i makijaż oka jest gotowy.

Tak prezentuj się całość:)
   
 Dajcie znać jeżeli się Wam podoba ten makijaż i serdecznie zapraszam na mojego Facebooka, tam można zobaczyć więcej makijaży  --------> klik

 
 
 
 
 
 
 
Pozdrawiam, Aga :)


2 komentarze: